דולמיטים

הדולמיטים מהווים חלק מהרי האלפים ושוכנים בצפון איטליה, הם מתאפיינים במצוקים גבוהים ומרשימים במיוחד ובנוף מרהיב ביופיו. הדולומיטים ידועים כיעד נחשק בקרב רבים המבקשים לעשות סקי בחורף ומציעים 12 אתרי סקי מרשימים הסובבים סביב ’סלה רונדה’ ויוצרים מסלול סקי טבעתי. כמו כן, גם בעונה החמה יותר דולמיטים מציעים טיולים מקסימים ומושכים אליהם מטפסי הרים, גולשי מצנחים ומטפסי מצוקים.

דולמיטים – כל מה שחשוב לראות

הרי דולמיטים לא מציעים אטרקציות שונות המקובלות במקומות תיירותיים שונים, אלא מרבית האטרקציות מבוססות על מה שהטבע יצר. כאמור, בחורף אתרי הסקי שמושכים אליהם גולשי סקי רבים ובקיץ פועלים רכבלים נהדרים מהם תוכלו להשקיף לנוף המדהים של הדולומיטים. כמו כן, רכיבה על סוסים אופניים, פארק חבלים, מגלשות הרים, ראפטינג וגלישת מפלים יכולים להיות מהנים מאוד בנוף ההררי הקסום של הרי דולמיטים.

היכן לנים?

אזור הדולומיטים מאופיין בבתי דירות ומלונות הטובלים ממש בתוך הנוף ההררי המדהים. נוי איטליה מציעה לכם פתרונות לינה מצוינים בהרי דולומיטים וכך, תוכלו ליהנות מחופשה מושלמת של טיול מהנה ולינה נוחה ומפנקת במיוחד. אנו מציעים דירות מרוהטות ומאובזרות בכל אמצעי הנוחות החדשניים ביותר הכולל מיטות מפנקות, מטבח מאובזר, טלוויזיה, אינטרנט וכבלים.
היערכות לטיול
אם אינכם חובבי סקי, מוטב כי תתכנו את הטיול לדולומיטים לעונה חמה יותר וכך תיהנו מטיול רגלי או על אופניים בנוף המרהיב של הדולומיטים. בחורף, מזג האוויר בדולומיטים יורד אל מתחת לאפס, בקיץ מזג האוויר נעים ונח אם כי מומלץ לקחת בגד מחמם לערב. מבחינת תחבורה – עדיף לשכור רכב באזור מיותר לציין שאין רכבות בשל אופיו ההררי של האזור. בירת דולמיטים היא קורטינה דאמפצו ומהווה נקודת יציאה מעולה למהלך הטיול שלכם.