חוף אמלפי איטליה

חוף אמלפי באיטליה


חוף אמלפי באיטליה מתאפיין בעיירות פסטוראליות השוכנות על הר, מפרצים כחולים, אוכל מקומי של פעם ורצועת חוף יפהפייה שלא תמצאו כמותה בכל איטליה. לינה בחוף אמלפי (Costiera Amalfitana) תורמת להצלחתו של הטיול את תרומתה המשמעותית, לאור העובדה ששוכנות שם וילות אירוח ודירות בוטיק יפהפיות הצופות לנוף מדהים של ים ושלווה אינסופית.
נוי- איטליה מתמחה בטיולים ובפתרונות לינה בכל רחבי איטליה וחוף אמלפי בפרט. בחוף אמלפי מוצעים פתרונות לינה אטרקטיביים יותר ממלון סטנדרטי, כך שתוכלו ליהנות משהות מהנה וטיולים ברצועת החוף המיוחדת הזו. דירות בוטיק, וילות ייחודיות, תנאי אירוח ברמה גבוהה ושירות אישי – כל אלו ויותר מובטחים לכם.

למה כדאי בטייל לאורך חוף אמלפי?


הקוסטיירה של אמלפי באיטליה היא יעד אטרקטיבי לכל המשפחה. בטיול זה אפשר לטפס על הר הגעש הפעיל וזוב, לבקר במערה הכחולה בקפרי ובנאפולי ולטייל בעיירות האותנטיות בחוף הקסום שבאזור אמלפי על הכביש היפה ביותר באיטליה. הטיול בחוף אמלפי ישתלב לרוב בלינה על האי קפרי, טיול בעיר קאזרטה בארמון Reggia di Caserta שנבנה במאה ה-18 וידוע כארמון הגדול ביותר באירופה מאותה התקופה, טיול בקניון Campania בעיירה מרסיאניס, וסיור בעיר פומפיי.

להיות בגן עדן


רצועת חוף אמלפי פרוסה על 50 ק”מ ומתאפיינת בנופים עוצרי נשימה, כאשר המוטיב החזק ביותר הוא הקונטרס בין ההרים לים וההשתלבות שלהם יחד. עונת האביב היא העונה הנוחה והמומלצת ביותר לטיול בחוף אמלפי גם בשל מזג האוויר הנח והן בגלל שיש פחות עומס תיירים במקום בעונה זו. אם אתם רוצים לבלות את החופשה השנתית שלכם בנוף ים והרים קסום וליהנות מלינת בוטיק מפנקת במיוחד והיסטוריה מקומית מפוארת – פנו אלינו עוד היום ונתאים לכם טיול מושלם לחוף אמלפי.