טיול משפחות לאיטליה

טיול משפחות לאיטליה עם נוי איטליה

טיול משפחות לאיטליה


אם אתם מתכננים טיול באיטליה עם הילדים, או שאתם חולמים על טיול עם כל המשפחה המורחבת, כדאי לדעת כמה פרטים חשובים שייסעו לכם לתכנן טיול מדהים שיחסוך לכם הרבה כסף ותיהנו בדיוק ממה שאתם אוהבים. נוי איטליה הינה חברה המתמחה בטיולים לאיטליה ומציעה לינה אטרקטיבית בוילות, בתי חוות, דירות נופש ואחוזות בוטיק. לינה אקסקלוסיבית שונה מבתי מלון סטנדרטיים ומתאימה בייחוד למבקשים טיול משפחות לאיטליה.

תכנון הטיול מהטיסה ועד לפרטים הקטנים


טיול משפחות לאיטליה מומלץ לתכנן משלב הטיסה, בהמשך לינה, מסלול טיול למשך כל השהייה, פתרונות תחבורה ועוד פרטים קטנים לצרכים מיוחדים כמו אוכל כשר. כשנוסעים לטיול עם משפחה הכול צריך להיות מסודר מראש ויש לשים לב גם לפרטים הקטנים ביותר. נוי איטליה מנוהלת על ידי מנהלת איטלקייה שמציעה טיול מתוכנן בקפידה והנחייה של המטיילים החל מהרגע בו הם עולים למטוס ועד לרגע בו הם נוחתים חזרה ארצה.

טיול משפחות לאיטליה לצורך אירוע או חתונה


טיול משפחות לאיטליה יכול להיות גם לצורך חתונה או אירוע משפחתי שמעוניינים לחגוג בחו”ל מסיבות שונות. במצב זה, סביר להניח שתצא לטיול קבוצה של למעלה מעשרה אנשים ולכן, חשוב לתכנן טיול משפחות לאיטליה באופן יעיל שיחסוך מכם עלויות מיותרות. נוי איטליה מציעה לכם מגוון רחב של וילות בוטיק בהן יוכלו ללון עד 30 אנשים ובתנאים מפנקים במיוחד. מדובר בעסקה משתלמת במיוחד כשמדובר במשפחה שמגיעה לנפוש.
אנו מציעים נופש ייחודי באווירה אחרת, שמשלב טיול מדהים באיטליה לינה אקסקלוסיבית, מסלול טיול שתוכנן במקצועיות על ידי ילידת איטליה ומחירים משתלמים. אם אתם מתכננים טיול משפחות לאיטליה – פנו אלינו עוד היום ונסייע לכם לתכנן את טיול החלומות שלכם