סרדיניה

אזור גאלורה וקוסטה סמראלדה

סרדיניה (Sardegna) שבאיטליה הינו אי בים התיכון, כאשר מעמדו של האי סרדיניה מיוחד במינו באיטליה. סרדיניה הוא השני בגודלו אחרי סיציליה, העיר המרכזית באי היא קליארי ואחריה סאסארי. בסרדיניה יש ניב ייחודי לתושבי המקום, כלכלת האי מתבססת על יין, תיירות ומספר מכרות כסף וזהב שמצויים במקום. אזור גאלורה ו קוסטה סמראלדה – הם אחד האזורים היפים שבצפון סרדיניה. נופים ירוקים עם עצי אגוז המוסקט ועתיקות נוראגיות מרשימות. אפשר לראות אזור של אבני גרניט עם תצורות נוף וסלע יוצאות דופן ולגלות כמה ”פסלי טבע” מרהיבים ביופיים.

נוי – איטליה מציעה חופשה אקסקלוסיבית באי היוקרתי ומציע בתי נופש ומלונות בוטיק מעוצבים, שיעניקו לכם חופשה קסומה באחד מהמקומות המדהימים בעולם.

הכנסו והתרשמו מאפשרויות הלינה שאנו מציעים


מה מיוחד באי סרדיניה?

סרדיניה מאופיינת בים שצבעו טורקיז, המון עצים גדולים, מצוקים שחורים ועתיקות. במקום מוצעות שלל מסעדות המציעות אוכל טעים במיוחד, יין משובח ושלווה. סרדיניה היא יעד תיירותי מבוקש מאוד בקרב סלבס ובעלי הון מכל העולם, חלקם אף רכשו שם בית קיץ ויש שם שדה תעופה מיוחד למפורסמים.


על הנוף בסרדיניה

האי סרדיניה עשיר בנקרות ומערות נטיפים קדומות, מצוקי ענק המשתלבים בצידי דרכים ובלב ים, מפרצים טבעיים ואווירת חופש אין סופי, שמשכיח את כל טרדות היומיום מכל מי שמגיע לנפוש באי. לסרדיניה קסם מיוחד שמשאיר את חותמו לכל מי שמגיע אליו.


היסטוריית האי

באי סרדיניה התיישבו עמים ותרבויות שונות ומגוונות במהלך ההיסטוריה, כאשר כל עם הטביע את חותמו באי. אולם, הנורגים הם אלו הבולטים ביותר שאת מגדלי האבן בצורת חרוט מתקופת הברונזה דאגו לפזר בכל סרדיניה בשיטת בנייה ייחודית משלהם שלאחר מכן הוכרזו כפלאי תבל על ידי אונסק”ו.