מי אנחנו?

תמרה במשרד שלהמאז עלייתה לארץ מאיטליה ב-2001, תמרה צ'זנה עובדת בתחום התיירות, ומתמחה בתיירות באיטליה,
עם ניסיון של למעלה מ 10 שנים.

בהתחלה הייתה זו דירתה ברומא שאותה הפכה לדירת נופש, ובהמשך, נסעה תמרה בכל רחבי איטליה כדי למצוא את בתי הנופש היפים והמיוחדים כדי להוסיף אותם למגוון הבתים שתציע לכם, כמו למשל:

וילות גדולות המתאימות למשפחות או קבוצות חברים, דירות נופש, חוות נופש, אחוזות, בתים בערי אמנות כמו רומא, פירנצה וונציה ומלונות קסומים.

עד שעלתה לארץ הספיקה תמרה לחיות במילנו, ונציה ורומא, מקומות שהכירה על בוריים. את ההכרות הזאת היא מעמידה כעת לרשותכם.

תמרה צ'זנה, בסיוע הצוות של נוי-איטליה, לעולם לא תציע לכם פתרון דיור שבו היא עצמה לא היית רוצה לבלות את חופשתה! בנוסף, כל פתרונות הדיור מותאמים אישית ללקוח, והם ללא ספק אופטימליים במונחים של יחס איכות-מחיר.

מכתבי תודה, לקוחות חוזרים והמלצות רבות, הם ההוכחה החזקה ביותר לשביעות רצונם של כלל לקוחותיה.

אז חופשה נעימה,

עם נוי-איטליה!

תמרה במשרד שלהלאחר שנים רבות בתחומי ההייטק והמחשוב , בהן שימש כמנכ"ל, דורון מעמיק את מעורבותו ועיסוקיו בתחומי התיירות, בדגש על איטליה.

דורון חבר כשותף בחברת "נוי איטליה" -
והצטרף לגב' תמרה צ'זנה מומחית בתחום התיירות, שפעילותה התמקדה לאורך השנים בארץ המגף.

דורון מביא עימו ידע נרחב מענף התיירות בו שימש לאורך השנים כמדריך מוכר, מוערך ובעל ידע ושיתופי פעולה נרחבים עם גורמים מובילים בארץ ובחו"ל.

עיסוקיה והתמחותה של חברת " נוי איטליה" מתמקדים בחופשות איכות, בבתי כפר משובצים בנופה של איטליה, בוילות יוקרתיות, טירות עתיקות, מבנים מדהימים שהוסבו לאירוח בוטיק ,בהדרכה ויעוץ פרטניים לנופשים ופתרונות "מקצה לקצה" עבור הנופשים המחברים אותם לנופיה היחודיים של ארץ המגף. לכל אלה צבור בחברת "נוי איטליה" הידע והניסיון המתאים.

לאחר שנים של טיולים וסיורים ברחבי איטליה בנינו עבור המתעניינים ולקוחותינו המסורתיים, מגוון רחב ובלתי נדלה של מערכי חופשה הבנויים על תיק טיול הכולל גם מסלולי טבע , תרבות, הסטוריה וקולינריה מקומית.

ובנוסף, ובאופן משולב בנופש אנו מציעים תיק טיול המבוסס על ניסיוננו האישי והכולל גם המלצות היוצאות מהמסלול השחוק והמוכר. בנוסף , ובעבור חברות וארגונים אנו מייעצים ומסייעים בארגון טיולים קולינרים מיוחדים כמו גם שירות וסיוע שוטף בארגון אירועים באיטליה.

"נוי איטליה" מתמחה בארגון חבילות סקי (בעונה), חבילות לנישואין אזרחיים, חבילות של טיסה ורכב (טוס וסע), וחבילות של טיסה, רכב ומקומות לינה (טוס, סע ומלון).

אז חופשה נעימה,

עם נוי-איטליה!